Pogoda w Tele5

      Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy, otrzymuje sygnały od mieszkańców, że nasze miasto jest przez Państwa dyskryminowane na mapach pogodowych zarówno w Państwa programie telewizyjnym, jak i na stronach internetowych.
 
      Przypomnijmy, że Bydgoszcz jest ósmym co do wielkości miastem polskim, faktyczną stolicą Kujaw i siedzibą wojewody kujawsko- pomorskiego. Jednocześnie Bydgoszcz jest największym miastem w kraju pomijanym w Państwa serwisach pogodowych.
 
      
Brak Bydgoszczy przy jednoczesnej obecności na tej samej planszy znacznie mniejszych miast, jak np. Słupska, Piły i Torunia budzi nie tylko nasze niezrozumienie, ale jest także nieczytelne dla Państwa widzów. Osoba oglądająca prognozę pogody, a znajdująca się poza wyszczególnionymi na mapach pogody ośrodkami szuka punktów odniesienia, którymi zawsze są największe i najbardziej charakterystyczne miejscowości. Liczymy, że niedopatrzenie, jakim niewątpliwie jest brak Bydgoszczy na mapie pogodowej szybko zostanie usunięte, a Państwa odbiorcy uzyskają dzięki temu bardziej czytelny obraz map pogodowych.